Unihokej

12. 03. 2016 ↔ 12. 03. 2016 | sokolovna Silůvky

Skauti i neskauti! Pokud máte chuť zahrát si malý florbal (unihokej), neváhejte a přijďte/přijeďte 12.3.2016 do sokolovny v Silůvkách. Akce je určena pro malé i velké, kluky i holky, pro ty, kteří drží florbalku poprvé i pro ty pokročilejší. Těšit se můžete na kamarády, zábavnou hru a pro vítěze drobné ceny.


Jak se to hraje?
Proti sobě vždy hrají 2 družstva, každé po 3 hráčích bez brankáře s možností střídat. Hrajeme na malé branky. Pravidla budou upřesněna až v den turnaje.

Co musím udělat, abych si mohl zahrát?
Složit alespoň tříčlený tým a do 4.3. (až když budu na 100 % vědět, že celý tým dorazí) potvrdit účast na: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tJVDQmReiXwPRdVWv8F8w2j0U4iMUvKg6l_HEk0SPts/edit#gid=0

Co s sebou?
50 Kč startovného (za tým, vybereme na začátku turnaje), sportovní oblečení do haly (oceníme, když si vezme tým stejnou barvu triček), florbalku, jídlo a pití na celý den, dobrou náladu.

Jak se dostanu do Silůvek:
Vlakem S41 z Hlavního nádraží v Brně, jezdí zhruba každou hodinu, cesta trvá okolo 25 minut.

Na jak dlouho to bude?
Předpokládaný konec bude v 15:00, ale vzhledem k nevyzpytatelnému počtu týmů se tento čas může změnit... :)

Můžu přespat v sokolovně z pátku na sobotu, abych nemusel tak brzo vstávat? :)
Ano, nesiluvští mají možnost přespání v sokolovně. Pokud máte zájem, napište do tabulky, kolik lidí z týmu bude přespávat. Každý, kdo přespí v sokolovně zaplatí ještě 50 Kč (za člověka, vybereme na začátku turnaje).

<< Předchozí akce • Další akce >>