JAK TO CELÉ FUNGUJE:

Tlačítkem HRÁT se dostanete na stránku, která vás uvede do samotné hry. Tato stránka bude obsahovat jednu část příběhu a vašim úkolem je vybrat si, jak chcete pokračovat dál. To uděláte tím, že si vyberete jednu z možností A, B nebo C. Každá možnost obsahuje jinou variantu jak v příběhu postoupit dál. Když máte vybráno, jednoduše kliknete na tlačítko VOLÍM SI TEBE. Po zvolení jedné z možností budete přesměrování na další stránku. Tam bude nápověda, jak se dostat dál a také tlačítko MÁM KÓD. Nápověda vás vždy odkáže k určitému místu v Silůvkách nebo v blízkém okolí. Někde na tomto místě bude zalaminovaný papír formátu A4. Papír bude obsahovat název místa podle příběhu a hlavně sedmimístný kód. Obě tyto věci si někam zapište! Na internetové stránce kliknete na tlačítko MÁM KÓD a do příslušného políčka vložíte sedmimístný kód, který jste předtím našli. Když tento kód zadáte správně, budete odkázáni na další stránku, která bude znovu obsahovat možnosti A,B nebo C. Celý tento postup opakujete. Tím se vám budou otevírat nová místa a třeba se vám povede dostat až na konec. Ale pozor, ne vždy se dostanete v příběhu dál! Některé možnosti vás totiž budou posílat zpátky na místa, které jste třeba už předtím navštívili. Proto si zapisujte místa i kódy, abyste nemuseli na místa z nápověd chodit třeba desetkrát. Dále doporučujeme nezakazovat vašemu internetovému prohlížeči ukládání hesel z našich webových stránek. Pokud si heslo u každého místa uložíte, tak že do uživatelského jména (objeví se po zadání hesla) zadáte název místa, příště jen toto heslo vyberete z nabídky a nebudete muset znovu a znovu opisovat 7-místný kód. 

Co z toho budete mít? Tato vypečená hra se dá skutečně vyhrát. Vítězná stránka vás odkáže na Síň slávy, kam se můžete nesmazatelně vepsat. Navíc se na náhodně zvolených místech s číselnými kódy + na vítězné nápovědě nacházejí váčky s žetony (podobné Šifrovačce). To znamená, že i zdánlivě nesmyslný postup může vést k nalezení žetonu. Buďte proto rádi za každé nové místo, kam vás nápověda odkáže. Žetony si ponecháte jako památku a na schůzkách za každý prokázaný žeton dostanete body do celoroční hry. 

A ještě několik rad na závěr. Můžete si zaznamenávat místa, kterými jste prošli, jaké možnosti jste zvolili a kam vás která možnost poslala. Možná se pak budete jednodušeji orientovat. Pokud nepoznáte místo z nápovědy, zeptejte se třeba vašich rodičů, prarodičů nebo známých. Hlavně se nestavujte domů k vašim vedoucím, takové praktiky totiž můžou vést k diskvalifikaci!

PRAVIDLA:

1) Hru hrajte v rámci rodiny nebo jednotlivě.

2) Kódy si prosím neposílejte mezi sebou, pak by hra postrádala smysl. Můžete si pomoct s kamarádem, když oba hledáte stejné místo. Jinak si prosíme neraďte.

3) Papíry s kódy nijak neničte a nepřesouvejte! Chceme přece, aby si mohli zahrát všichni. Kdyby na daném místě papír zmizel, dejte nám vědět na Facebook nebo na email.

4) Důkladné mytí rukou před odchodem z domu a po příchodu, omezený kontakt s ostatními hráči. S sebou si nezapomeňte vzít zápisník s tužkou a ústní roušku nebo ochranný štít pro případ, kdy nejste schopni dodržet 2-metrové rozestupy od ostatních lidí. Rozestupy se nevztahují na členy rodiny.

5) Hra bude přístupná do konce prosince. Není důležité, jestli budete první nebo poslední. Stačí se kdykoli do konce prosince dostat do cíle.

6) Pokud jdete sami bez rodičů, tak se prosím vyhněte větším silnicím. Na místa se dá dostat i lesem nebo po polních cestách.

7) Hrát samozřejmě můžou všichni. I když nechodíte do skautu.

8) Dodržujte prosím všechna pravidla a hlavně hygienická opatření!

HODNĚ ŠTĚSTÍ

Minecraft 1080P, 2K, 4K, 5K HD wallpapers free download | Wallpaper Flare