Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zimní stopou okolo Silůvek

8 ledna

Fotky z toho ročníku

Výsledky z toho ročníku


Zatímco minulý rok nám situace s koronavirem neumožňovala zorganizovat Zimní stopu ve své plné kráse, letos ji chystáme v prezenční formě 🙂 Neváhejte tedy a vkročte do nového roku tou správnou Stopou, letos již po 43.


Neobejdeme se bez opatření proti šíření nemoci Covid-19. Žádáme Vás, abyste respektovali následující pravidla:

  1. Děti od 12 do 17 let by měly být a) očkované, b) prodělali v posledních 180 dnech Covid-19 nebo c) mají negativní PCR test, který není starší 72 hodin.
  2. Dospělí (tzn. 18+) musí být a) očkovaní , b) prokazatelně prodělali v posledních 180 dnech Covid-19 nebo c) mají zákonem specifikovaný důvod k prokázání bezinfekčnosti pomocí testu. U vstupu do sokolovny budeme všem dospělým kontrolovat certifikáty pomocí čtečky QR kódů. Bez platného certifikátu nebudete vpuštěni dovnitř a nebudete se moci závodu účastnit.
  3. Po všech účastnících (neplatí pro dětí, které dosud nezahájily povinnou školní docházku a dalším zákonem specifikovaným) budeme vyžadovat nošení roušky nebo respirátoru ve vnitřních prostorách sokolovny.
  4. Zákaz konzumace vlastních i koupených pokrmů ve vnitřních prostorách sokolovny (neplatí pro děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku). Stánek s čajem a drobným občerstvením bude venku, kam připravíme posezení pro konzumaci vlastních a koupených pokrmů.
  5. Doporučujeme se registrovat online.
  6. Pravidla závodu nebudeme před startem se všemi procházet. Budou dostupné online a vytištěné v sokolovně.
  7. Ve frontě na registraci, start a občerstvení jednotlivé dvojice mezi sebou udržují rozestupy. O dodržování pravidel vás prosíme i během vyhlášení.

Poznámka: Ve venkovních prostorách roušku/respirátor nosit nemusíte. Na startu ji odložte jakmile odběhne předešlá dvojice.


Akce se koná 8. ledna od 8:30 do 14:30 v okolí obce Silůvky (start/cíl v sokolovně). Opět se můžete registrovat online.

Online registrovaní si vyzvednou vše potřebné pro závod u stolu s registracemi. Registrace dvojic proběhne v malém sále sokolovny.

Na sebe oblečení, co si můžeš během závodu umazat a sportovní obuv.

S sebou si nezapomeňte přibalit: přezuvky, svačinu (připravili jsme párky v rohlíku, ale raději na to příliš nespoléhejte 😉 ), startovné, náhradní ponožky, starší 7. třídy včetně buzolu a propisku/fixu, respirátor nebo roušku, dospělí certifikát o bezinfekčnosti

Za drobné startovné 20 Kč obdržíte startovní kartu, závodní čísla a unikátní placku Zimní stopy.

Takto se dostanete z vlakového nádraží v Silůvkách do sokolovny.

Plakát zde: Zimni stopa 2022

Fotky z minulého samoobslužného ročníku zde.

Výsledky z minulého samoobslužného ročníku zde.

Podrobnosti

Datum:
8 ledna

Místo konání

sokolovna
Sokolská 132
Silůvky, Jihomoravský 66446 Česká republika
+ Google Mapa