Jedná se o novou outdoorovou aktivitu pro všechny skauty i neskauty, která začne již 15. února 2021! Každý týden (předešlou neděli večer) na této stránce zveřejníme 1 výzvu formou nějakého orientačního úkolu. Vaším úkolem bude místo najít a opsat si heslo, které bude tentokrát ve formě jednoho slova. Tímto heslem si podobně jako v případě Adventuru odemknete zaheslovanou stránku. Tentokrát vás na ní bude čekat 1 indicie. Akce bude probíhat 8 týdnů, tj. můžete získat až 8 indicií. Jednotlivé výzvy na sebe nikterak nenavazují. Nijak nelimitujeme, kdy budete moci výzvy plnit, tzn. nevadí když např. začnete hrát až ve 4. týdnu (i tak můžete získat 8 indicií). Všechny kontroly ponecháme na svých místech až do konce 8. týdne.

K čemu vám indicie budou? Podobně jako jednotlivé týmy pevnosti Boyard hádají slovo, aby se dostali k pokladu, budete hledat místo uložení silůvského pokladu. Neleňte tedy a sesbírejte co největší počet indicií a zvyšte tím šance na uzurpování části kořisti!

Velká část orientačních úkolů je převzata a upravena z orientačního závodu Krazantena. Týmu Kraz děkujeme za inspiraci. Pokud náhodou Krazantenu plníte, začněte s Pevností Boyard až po jejím splněním, mohli byste se totiž ochudit o skvělou příležitost konfrontace s novými orientačními výzvami v tomto unikátním závodě.

Podařilo se ti poklad najít a vzal sis jeho část? Zapiš se prosím do naší síně slávy, ať víme, kolik z pokladu na místě zbývá a můžeme ho případně doplnit. Nikomu ani muk o tom, kde se nachází 😉